12 Mayıs 2012 Cumartesi

Dünyanın En Özel Duygusu Annelik...2006 Eylül ayında kızım İmgeyi kucağıma aldım.O günden itibaren, dünyaya bakışım tamamen değişti.Dünyanın en özel sevgisini onunla yaşadım.Eşimle, hep bir kızımız olsun isterdik.Adı bile yıllardır belliydi.Hatta hamileyken, cinsiyet öğrenmeye giderken,peki ya erkek olursa sorusu, son dakikada aklımıza geldi.Kendimizi ,bu fikre de hazırlamamız gerekiyordu.Elbette ki erkekte olsa çok sevecektik ,ama kendimizi, İmgemiz fikrine yıllardır öyle kaptırmışız ki,ikinci alternatifi düşünmedik bile.Öğrenmeden birkaç gün önce erkek ismi düşündük ve Kuzey olsun dedik.Doktor kızımız olacağını söylediğinde havalara uçtuk.Ve nihayet, yıllardır ismiyle bizimle olan İmgemiz ,artık aramıza katıldı.
Artık o 6 yaşında kocaman bir kız oldu.Ve anneler günü için,heyecanla programlar yapıyor. 
Başta anneciğim olmak üzere,tüm annelerin bu özel gününü kutluyorum.İsteyen herkesin de kısa zamanda bu güzel duyguyu tatmalarını diliyorum.


Boyacı Kedinin cicilerinden de küçük bir kesit var elbette.


Ben bu baykuşu yeriim.Nasılda komik bakıyor öyle değil mi?Aslışım çok şeker oldu bunlarda.Resimlere bakarken tekrar hayran oldum.

Vee son olarakta yuvalarına emeğini,yüreğini veren dişi kuşlara Mehtapcığımın harika kuşevi ile veda ediyorum.Sevgiyle ve hep özel kalın...

6 yorum:

 1. Şeydacığım ,güzel kardeşim benim ,senin de '' Anneler Günü'n '' kutlu olsun ! Öptüm seni kocaman...

  YanıtlaSil
 2. Canımm,bitanecik ablacım,sizinde anneler gününüz kutlu olsun.Ben de kocamaan öptüm..:)

  YanıtlaSil
 3. Hepimizin anneler günü kutlu olsun...Vee veee o baykuşa ve kuş evinin tüneğindeki minik kuş yaaa bayıldımmm...panolarımız ayrı cici zaten...
  .emeği geçen herkesin eline sağlık

  YanıtlaSil
 4. Şeyda hanım sizin de anneler gününüz kutlu olsun. Ailenizle sevdiklerinizle sağlıklı uzun ömürler dilerim.Kuş evini çok sevdim yapanın ellerine sağlık.Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. hepsi birbirinden güzel...ellerinize saglık...

  YanıtlaSil
 6. İnşallah annelik banada nasip olur. Bende bloğuma beklerim.

  Görüşmek Üzere

  www.bakbuharika.blogspot.com

  YanıtlaSil