10 Nisan 2012 Salı

BOYACI KEDİ KIPIR KIPIR...

     Biliyorum bloğuma yazmayı çok ihmal ediyorum ama  bana kızmayın ne olur.  Yeni cicilerimizi merak ediyor,görmek istiyorsunuz. 
     Günlerimiz o kadar yoğun geçiyor ki anlatamam. İnanın arı gibi çalışıyoruz. 
Atölyeye gün geçmiyor ki yeni bir kursiyerimiz katılmasın . Hepsi de çok hevesli ,çok heyecanlı... Çoğu  heyecanla ilk objesini  tamamlarken   bir sonrakini   tasarlıyor. O kadar tatlılar ki anlatamam. Ben kursiyerlerimizin hepsini  çok seviyorum , her biriyle ayrı ayrı heyecanlanıyor,tamamladıkları her objeyle onlar kadar gururlanıyorum .
             Şaka maka Boyacı Kedi İzmir'de 6 ayını tamamladı. Bu 6 ayda neler neler yaptık şöyle  bir bakalım mı ?
Son sergimizi açmamızın üzerinden neredeyse 2 ay geçti.
Geçen haftalarda bir de İstanbul gezimiz olmuştu hatırlarsanız. Orada Lady Craft'ın 
dünya tatlısı sahibesi  Ayşin ve Shery Wood Art ın sahibesi şekermi şeker Şermin Hanım ile Dekoratif Boyama  Dünyasının yenilikleri hakkında konuştuk,Yurt dışından getirttiği mühürlerin İzmir bayiliğini aldık.Güler yüzleriyle yıllardır tanışıyormuşuz gibi karşıladılar bizi.Bu iki harika hanımla nefis bir gün geçirip,dekoratif mühürlerimizi ve diğer cicilerimizi alıp İzmir'e döndük. Döner dönmezde kursiyerlerimizle büyük bir hevesle yeni oyuncaklarımızla oynamaya koyulduk.

   Vee bu güzel ahşap objelerin  yaratıcısı, Münir Ustamız...Çalışmalarımızda kullandığımız ahşap malzemelerimiz onun yetenekli ellerinde hayat buluyor ve bizlere ulaşıyor.

''Çok yoğunuz ,arı gibi çalışıyoruz ''  demiştim ya.Meşhur kahve saatlerimizi bu arada asla ihmal etmiyoruz.Bahar gelince çiçeklenen cici balkonumuzda keyifli sohbetler eşliğinde kahve saatimize herkesi bekliyoruz...
  

             Dünya tatlısı Hilal hanımcım,ders arasında mutfağımıza girmiş nefis bir kahve hazırlarken...
Bana Atölyemizin yerini soranlar oluyor ; adresimizi bir kez daha vereyim.

6346 sokak (Sport House Cafenin sokağı)  No:20 Alptürk Apt D:1      Bostanlı/İzmir


Bana kurslarla ilgili bilgi almak yada ürün siparişi vermek için 0 530 926 93 03 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz.Her türlü sorunuzu seve seve yanıtlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Bir daha bu kadar uzun ara vermeden sizlerle olmak dileğiyle şimdilik hoşçakalın ve lütfen kendinize çok iyi bakın !
Boyacı Kedi'den size kucak kucak selamlar ,sevgiler... ''